Automobily

Rizika

Požáry v automobilech jsou častější, než byste si mysleli, většina z nich zůstává neohlášená. Mnoho majitelů nikdy nezvažuje požární rizika a důsledky nedostatečného vybavení v případě požáru. Požár vozidla může začít malým únikem paliva nebo oleje do horké oblasti v motorovém prostoru nebo v důsledku elektrické závady buď v motorovém prostoru nebo uvnitř kabiny vozidla.

Pokud je vozidlo účastníkem nehody, může náraz způsobit požár. V době stresu mnozí zapomínají na nebezpečí otevření kapoty motoru při požáru a riziko, že se oheň rozhoří a spálí je extrémně vysoké.

Následky

Bez rychlého zásahu je jedním z nejběžnějších následků požáru kdekoli ve vozidle poškození. Vzhledem k vysoké pravděpodobnosti rozšíření požáru nemusí být poškození omezeno pouze na oblast vznícení,
ale na jakékoli oblasti zasažené ohněm nebo kouřem. Pokud se požár rozšíří do kabiny, životy cestujících jsou v ohrožení.

Nedetekovaný požár může způsobit vážné nebezpečí v provozu,
pokud dojde k poruše základní součásti vozidla za jízdy, což ohrozí nejen životy lidí uvnitř vozidla, ale také jejich okolí.

Ukázková videa hasicího systému BlazeCut

Shlédněte níže uvedená videa, která obsahují ukázku aktivace hasicího systému od společnosti BlazeCut. 
Vybraná videa obsahují také nahrávky klientů používajících hasicí systém BlazeCut a ukazují, jak je možné systém do automobilu nainstalovat. 

Pro určení správného produktu vyberte značku auta

Klikněte na značku Vašeho vozu, následně si budete moci vybrat přesný model. V případě že svůj model nenaleznete v tabulce modelů dané výrobce, neváhejte nás kontaktovat.
Doporučíme Vám vhodný produkt i pro Váš automobil.

Přehled produktů vhodných pro automobily