Kuchyně

Průmyslová rizika

Komerční kuchyně mohou mít mnoho požárních rizik, následky nedostatečného zabezpečení mohou být katastrofální. Požáry mohou začít rychle a být příliš velké na to, aby byly hasicí přístroje účinné. Mohou se také rychle šířit pomocí různých typů dostupných zdrojů paliva. A co je nejdůležitější, když v kuchyni začne hořet, statistiky ukazují, že v 97 % případů je personál přítomen a v nebezpečí.

V souvislosti s kuchyňskými protipožárními systémy musíme vzít v úvahu typy kuchyňských spotřebičů, které využívají plyn nebo elektřinu, jako jsou fritézy, wok, pánve, salamandrové, řetězové brojlery, stejně jako potrubí, digestoř a přetlakové komory. Různé druhy paliva a spotřebiče mohou změnit způsob, jak se nejlépe vypořádat s požárem.

V době stresu; mnozí zapomínají, jak správně řešit vzniklou situaci, a díky automatickému požárnímu systému se výrazně snižuje riziko poškození nebo zranění.


Následky

Existuje velmi vysoká pravděpodobnost rychlého šíření požáru a poškození nemusí být pouze v oblasti zapálení nebo v kuchyni. Oheň a kouř se mohou rozšířit do dalších oblastí s ničivými následky.

Požár, který nebyl rychle detekován, může způsobit vážné škody, pokud jej ponecháte příliš dlouho. Požár bude mnohem větší a jeho uhašení zabere mnohem více času. Pomalé hašení ohrožuje nejen velké škody a odstávky, ale i životy lidí.

Díky rychlému potlačení můžeme chránit hosty, personál a majetek.

Řešení

I když jsou hasicí přístroje základním požadavkem, jejich účinnost je omezená a vždy existuje riziko popálení, pokud lidé nemají předchozí zkušenosti.

Systémy BlazeCut Fire se mohou automaticky aktivovat a uhasit oheň během několika sekund, zanechávají minimální škody a zároveň chrání hosty, personál a majetek.

BlazeCut nabízí lokalizované protipožární systémy pro ochranu malých i velkých kuchyní, jako jsou kuchyně v hotelích, restauracích, nemocnicích, pojízdné kuchyňské přívěsy a veřejné instituce chránící hosty, personál a majetek.

Systém BlazeCut C Series používá médium schválené UL, které pokrývá požáry třídy F: požár rostlinných nebo živočišných olejů a tuků. Médium je nekorozivní, netoxické, ekologické a vysoce účinné s chladivým účinkem.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.