Armáda

Průmyslová rizika

Požáry vojenské techniky jsou běžné. Je třeba vzít v úvahu rizika požáru a důsledky nedostatečného vybavení v případě požáru. Požár může začít malým únikem paliva nebo oleje na horkou část v motorovém prostoru nebo v důsledku elektrické závady v motorovém prostoru, uvnitř kabiny nebo na jiných částech zařízení. S omezenou podporou kvůli jejich odlehlosti a jejich nejpravděpodobnější přítomnosti v bojových zónách.

Oheň může obranný personál vystavit nebezpečí a vystavit ho nepříteli nebo zpomalit jeho postup vpřed.


Následky

Bez rychlé hašení je jedním z nejběžnějších důsledků požáru kdekoli v zařízení poškození. Vzhledem k vysoké pravděpodobnosti rozšíření požáru nemusí být poškození omezeno pouze na oblast vznícení, ale i na jakékoli oblasti zasažené ohněm nebo jeho kouřem. Člověk by se měl obávat nejhoršího, pokud se rozšíří do kabiny nebo místnosti nebo skrz ně, přičemž oheň i kouř ohrožují životy operátorů a personálu.

Řešení

I když se hasicí přístroje snadno instalují a používají, vždy existuje riziko popálení, když otevřete přihrádky za účelem uhašení ohně. A kdo uhasí požár, pokud dojde k nehodě zařízení a uvnitř bude uvězněný personál?

Systémy BlazeCut Fire se automaticky aktivují v chráněném prostoru, když dojde k požáru, a požár uhasí během několika sekund a zanechá velmi minimální poškození zařízení.

BlazeCut nabízí protipožární řešení připravená k instalaci, která jsou ideální pro vozový park, taxi, autobusy, nákladní automobily a obytné vozy, stejně jako komplexnější řešení a instalace pro větší nebo složitější vozidla.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.