Služby

Poradenství

Naše priorita je, aby Vaše hasicí zařízení bylo správně vybráno a připraveno na jakoukoli eventualitu. S námi získáváte nejen výrobek, ale také profesionální partnerství a péči o Vaši bezpečnost. Dejte nám vědět, jak Vám můžeme pomoci ochránit Váš prostor a klidně se na nás obraťte s jakýmikoli dotazy či požadavky týkajícími se hasicích zařízení. 

Instalace na klíč

Nechte nás vzít na sebe starost o instalaci, abyste se mohli soustředit na to, co je pro vás důležité. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou pro nás klíčové, a proto budeme pracovat pečlivě a profesionálně, abychom splnili vaše očekávání. Kontaktujte nás, abychom mohli začít s plánováním a realizací vašeho projektu "Instalace na klíč". 

Servis

Náš cíl je chránit vaše prostředí, majetek a lidi před nebezpečím požáru. Naše zkušenosti a kompetence v oblasti servisu automatických hasících zařízení vám poskytují klid, že vaše ochrana je v profesionálních rukách. Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci, a my se postaráme o veškeré potřeby vašich hasicích zařízení.