Hobby

Rizika

Domácí kutilstvé je stále více populárnější a mnoho majitelů nikdy nezvažuje riziko požáru nebo důsledky nedostatečného vybavení v případě požáru. Požáry mohou začít malé, ale mohou rychle eskalovat a může dojít k velkým ztrátám na majetku nebo dokonce na životech.

3D tiskárny, laserové řezačky a malé CNC mohou být ponechány bez dozoru, takže automatický systém by měl být základním řešením, aby se zabránilo jakýmkoli nehodám se zařízením. 


Následky

Bez rychlého potlačení je jedním z nejběžnějších následků požáru poškození. Vzhledem k vysoké pravděpodobnosti rozšíření požáru nemusí být poškození nutně omezeno pouze na oblast vznícení zařízení, ale na jakékoli oblasti zasažené ohněm nebo jeho kouřem. Pokud se požár rozšíří do místnosti nebo přes místnost a dále, může to ohrozit životy lidí v budově. Často se jedná o oblasti bez dozoru, takže riziko rozšíření požáru do dalších místností ohrožuje životy i majetek, což je třeba vážně zvážit při instalaci jakýchkoli bezpečnostních systémů.

Řešení

I když jsou hasicí přístroje cenově dostupné a lze je snadno získat (doporučujeme mít alespoň jeden), vždy existuje riziko zranění přílišným přiblížením k uhašení požáru. A pokud bez dozoru, kdo uhasí oheň. Systémy BlazeCut Fire se automaticky aktivují během několika sekund, když dojde k požáru, a oheň okamžitě uhasí a zanechá velmi minimální poškození vašeho zařízení a okolního prostoru.

Můžete je nainstalovat sami, ve většině případů během několika minut, nebo si je nechat nainstalovat profesionálem. BlazeCut nabízí protipožární řešení připravená k instalaci, která jsou ideální pro 3D tiskárny, laserové řezačky, CNC stroje a také vozidla, rekreační čluny a obytné vozy.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.