Letiště

Průmyslová rizika

V leteckém průmyslu je nebezpečí požáru vysoké kvůli nepřetržitému provozu. Riziko požáru je přítomno u všech typů pozemních podpůrných zařízení a v rámci letištních zařízení. Nebezpečí požáru a následky nedostatečného pokrytí mohou být katastrofální.

Požáry mohou začít u jakéhokoli zařízení, ať už jde o malá vozidla, autobusy, vlečné remorkéry, záložní generátory až po elektrické skříně, serverové stojany nebo kuchyně, abychom jmenovali alespoň některé.

Většina požárů je důsledkem nehod, které nelze předvídat. Rychlá automatická odezva zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti. V době stresu mnozí zapomínají, jak správně řídit situaci, a díky automatickému požárnímu systému se výrazně snižuje riziko poškození nebo zranění.


Následky

Bez rychlého potlačení je jedním z důsledků požáru kdekoli v části zařízení poškození. Existuje velmi vysoká pravděpodobnost rychlého šíření požáru a poškození nemusí být pouze v oblasti vznícení nebo na tomto zařízení. Oheň a kouř se mohou rozšířit na další zařízení, na letadlo nebo budovu a životy mnoha lidí by mohly být ohroženy.

Požár, který nebyl rychle detekován, může způsobit vážné škody, pokud jej ponecháte příliš dlouho. Požár bude mnohem větší a jeho uhašení zabere mnohem více času. Pomalé hašení ohrožuje nejen velké škody a odstávky, ale i životy lidí.

Řešení

Přestože jsou hasicí přístroje cenově dostupné a snadno se instalují, doporučujeme mít na každém zařízení nainstalován alespoň jeden. Jejich účinnost je však omezená a vždy existuje riziko popálení, pokud lidé nemají předchozí zkušenosti. Vyžadují také, aby se osoba přiblížila k plamenům, aby byly hasicí přístroje účinné, což představuje další riziko.

Systémy BlazeCut Fire se automaticky aktivují během několika sekund v pokryté oblasti, když dojde k požáru, oheň uhasí během několika sekund a zanechá velmi minimální škody. Menší systémy mohou být instalovány pod vyškoleným instalačním technikem, čímž se zabrání většímu narušení požadavků na zařízení.

BlazeCut nabízí řešení pro potlačení požáru ideální pro vozový park, autobusy, nákladní automobily, pozemní podpůrná zařízení, elektrické skříně a serverové stojany, stejně jako komplexnější řešení a instalace pro větší nebo složitější zařízení a aplikace v budovách.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.